Delikanlı Sözler


Delikanlı nickler
delikanlı aşk sözleri
en yeni en popüler delikanlı sözler

Serseri gönlüm Seni Sevdi Seni beğendi, Senden başkası Olmaz Hayatımda Kalıcı Ebedi Ama Yanlışın OLmasın Çizerim Seni..

Delikanlı adam ayağını yorganına göre uzatmaz. Uygun yorganı yoksa yorgansız yatar.

Yok bu aşkın dermanı,her sözüm manalı.Deli gibi sever bu delikanlı,sen istemesende bu can sana sevdalı..

Sana ne demeliyim bilmiyorum.Güneşim desem güneş batıyor,hayatım desem hayat kısa,gülüm desem o da soluyor,sana canım demeliyim.Çünkü bu can seninle yaşıyor..

Güneşin rengine benzemez gecenin rengi.Üşütür ayaz,korkutur karanlık..Bugün bir gariplik,bir hüzünlük var yüreğimde.Ya biz fazlayız bu şehirde ya da bir dost eksik..

Hissetmediğin hisleri hissettiğin zaman hissettiğin his aşktır.

Bizler;Siz dışarı çıkarken annelerinizin uyardığı o kötü çocuklarız..

Tutamayacağım sözler vermem.Basit kişilerle mevzu yapmam.Bazı şeyleri asla affetmem.Ağır geliyorsa bu sözler firar serbest,üstelemem..

Sevilmekmi? Hiç tatmadım..Ya gülmek? Çoktan unuttum.. Yaşamakmı ? Boşverr!! Aşk ne mi? Büyük bir yalan! Mutsuzlukmu? İşte o benim dünyam..!!

itaat sona ererse efendilikte sona erer..Burada insanlar görüşleriyle karşılanır,davranışlarıyla ağırlanır,sözleriyle uğurlanır..

Yağmuru kıskandım sana dokundu diye.Rüzgara kızdım kokunu çaldı diye.Kaderime küstüm bana imkansızsın diye.Bir tek geceleri sevdim..Seni rüyalarıma yolladı diye..

Vicdanla birlikte şerefte ararım sevdiklerimde.Her zaman doğru değildir elbet seçimlerim.Zaman gelir şerefsizleride severim..!!

Korkaklar hiçbir zaman zafer anıtları dikmemişlerdir…

Der Delikanlı Benim Gibi Sevemez her Sevende Benim Gibi Delikanlı Olamaz Gülüm…

Aşkına döksem gözyaşlarımı elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem bir gün gelecek sevecek misin?

Delikanlı adam ana babasına ekstradan hürmet eder.

Hayatın Yükü Binmiş omuzlarıma, Derdi Çekerim yaşıyorum her Soluğumda hayat Kesmiş

Bağlantılarımı Sonunda yaşamaya Hakkım Yok Anladım her Soluklandığımda.

Nekadar Sevmişim Seni Zalim, Ellerinin Sıcaklığıyla Yaşarken Soğuk odamda ihanetinle öldürdün beni tek Başıma Mutlu ol Zalim ben Artık Bu oyunda Bittim.

Doğruluk sonsuzluğun güneşidir.Nasıl olsa doğar..

Geceleri Gözlerim Dumanlı gezerim, kalbimde Aşk yarası ile şarkılar söylerim Adına Güzelim Ben Sevmişim Birkere geri Dönüşüm yoktur Bende.

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çosturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin,yarın ellere.

Özledim Seni Özledim Seni Sevmeyi Ve özledim Yaşadığım Anlarda Seni Seviyorum Demeyi, Şimdi öLüme Bir Adım kala Sesleniyorum Sana Ağır Sevdalarımın Gülüsün Seviyorum Seni.

Hafif laflar sevmez prensiplerim, kimseye bükülmez demir gibi bileğim bir seni sevdim bir senin için prensiplerime aşkını ekledim gülüm.

Kurşun Acıtmaz Canımı Sevgilim Sözlerin yeter beni Vurmaya Kimse Bükmedi Bileğimi Sadece Sen bükdün Bakışlarınla Ne bilek Kaldı Nede Yürek kaldı..

Biz ağır abi olduk alemde ders verdik bütün gençlere,sevgiyi aldık kalbimizden cüzdanımıza koyduk.Tesbihle aşk yaşadık,gecelere atladık

Efendiliğimizden hiç bir şey kaybetmesekte aşk yolunda ihanete uğramaya mahkumuzz!!
Senin nazın benim aragazım

Reislerle kurduk mekanı,dayılarla harcadık bu yolları.Serserilerle aleme daldık,delikanlılarla şekil yaptık.Bizler ağır abileriz,herkesi severiz..

Gül Dikensiz, Silah Mermisiz, Aşk Sevgisiz, Bende Sensiz Olamam Gülüm…
 

sevgiliyeguzelsozleri.blogspot.com.tr
Sosyal Medyada Paylaş
Daha Fazlası İçin Tıklayınız

Resimli Sözler

Güzel Sözler