Sevgiliye Yazılacak Mesajlar


Sevgiliye Yazılacak Kısa MesajlarSayfamızda Sevgiliye Yazılacak en güzel mesajlar bulabilirsiniz.En güzel Mesajları bir araya getirdiğimiz sayfamızda Sevgilinize uygun güzel bir mesaj mutlaka bulacaksınız..Sevgiliye Yazılacak En Güzel Kısa Mesajlar...

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hic güneş doğmazdı.

Seni ben degil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler… Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettigim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı basardığın için.


[​IMG]

Benim en güzel gece seni rüyalarımda gördüğüm gecedir sevgilim, bugün sende gecenin iyi geçmesini istiyorsan sende beni gör sevgilim hadi ikimizede iyi geceler

iyi bir gece yalnızca seni rüyalarda görerek başlar işte ozaman yeni bir günde güzel geçer. Nerdenmi biliyorum Çünkü Ben hep Senin Sayende günümü seninle bitiriyor yeni güne seninle başlıyorum Aşkım

İyi bir gece sadece seni rüyalarda görmekle olur sevgilim, işte ozaman geceye gece derim sevgdiğim

[​IMG]


Yastığa Başını koyduğunda bütün kötülükler senden uzak olsun, sadece beni düşün ve beni gör işte ozaman rüyanın tadına varıcaksın iyi geceler bitanem.

Her gece seninle anlam kazanır soğuk odamda, seni düşübürüm yalnız akşamların koynunda, seninle dalarım rüyalara, bir seni sevdim bu hayatta iyi geceler dilberim.

Yaşadığım her günün gecesine adını yazdım, Bu gece tatlı rüyalar diliyorum ALLAH tan işte o rüyada sensin benim için sevgilim Senin kadar tatlı ve güzel Rüyalar görmek dileğiyle iyi geceler.

Soğuk yatağımı süslüyen Sıcacık rüyalarımsın sevgilim, iyi geceler.

[​IMG]

Yalnız gecelerimin vazgeçilmez rüyalarında saklıyorum seni, sen benim için bir hayatsın sen bende bir cansın sevgilim

Bu gece dualarım Sana mutlu ol rüyalarında gelirsem bir gün aklına yıldızlara bak sakın unutma.

Kalbim Attıkça Rüyalarda Buluşacağız sevgilim, ne zaman ölürsem işte ozaman ruhum seninle olacak bebeğim.

Sana iyi geceler mesajı atmak yerine iyi geceler öpücüğü vermek isterdim bebeğim, bir öpücük içimdekileri anlatmaya yeter sana sevdiğim, yinede iyi geceler herşeyim

Sabah resmini, gece hayalini, uykumlarımda ise rüyalarımda görüyorum seni, Seviyorum Seni iyi geceler Sevgili…

Şuan Bu gecenin en anlamlı dakikalarına girdim neden mi? Çünkü Az sonra uyuyacağım ve rüyalarımda sana sarılacağım sevgilim iyi geceler aşk meleğim.

[​IMG]

Sevgililerin En Güzeli Günaydın Günümün Güneşi.... Günaydın Kalbimi Esir Alan Sevgili... Günaydın Düşlerimin Kaynağı... Günaydın Sevincim Ve Kederim..Günaydın Bebeğim..

Bugünde Her Zamnki Gibi Muhtacım Sana Hayatıma Renk Katan,Her Gece Sabahı Fana Özleten Biricik Aşkım Günaydınnnn ...

Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli İle Bak Geleceğe
 

sevgiliyeguzelsozleri.blogspot.com.tr
Sosyal Medyada Paylaş
Daha Fazlası İçin Tıklayınız

Resimli Sözler

Güzel Sözler