Gurbet Sözleri 2017

Benden çok uzakta olsan da, sana sarılıp dokunamasam da, sana sesimi duyuramasam da, kalbimizin bir olduğunu ve senin de beni ben kadar özlediğini biliyorum.


Hasret dolu geceleri öldüreceğim. Bir gün bu ayrılık şarkısını kurşuna dizeceğim ve seni benden şu anda uzak tutan kaderimi mahkemeye vereceğim.


Gurbette düşünürüm anılarımızı, her anı daha dün gibi gözlerimde canlanır, senin gülüşünü hayal ederim boş odamda seni düşünerek zamanı geçiririm.


Havanın serinliği tenini ürpertmesin, bedenim yanında olmasa bile, ruhum hep senin yanında.


Sensizliğimde öğrendim hasret türkülerini, sensizliğimde öğrendim hasretin anlamını, nasıl aşkı seninle öğrendiysem hasreti de seninle öğrendim sevgilim.


Hasretin başımda duman, bir gerçek sen varsın gerisi yalan, hasretin kucağında adını sayıklarım ben sadece seninle yaşarım bebeğim.


Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş.


Şimdi saat sensizliğin ertesi, yıldız doğmuş gökyüzü apaydın, avutulmuş çocuklar çoktan uyudu. Bir ben kaldım tenhasında gecenin, bir avutulmamış ben.


Günü seninle yaşamayı öğrenmiştim sevgilim, hasret kaldı şimdi sana ellerim, bu gurbet elde neylerim, sensizlik kaderim mi bebeğim


Hasret kalmış yüreğim sevgiye, damarlarımda gezer aşkın delice, sensiz gurbet ellerde dilimde tek hece seni seviyorum delice.


Hasretin şehrinde düşünüyorum seni, yaktım bir sigara hayal ediyorum gözlerini, bir gün bitecek kavuşacak ellerim ellerine, o zaman inadına güleceğiz hasretle biten günlere.


Kör olasın sen gurbet, sılaya hasret koydun.


Işıkları kaldırıp attım bir kenara... Anlıyor musun? Gökyüzü güneş olsa, sensiz karanlıktayım.


Hasret vurdu yüreğime, sensizlik sanki işkence, bu karanlık gecede, gurbet şarkıları benimle.


Yardan ayrılmak ne zormuş, gurbet yardan daha zormuş.


Seni senin yanında özlerken, sensiz kalmak beni derinden etkilerken, birde üstüne gurbet nöbetlerim gelirken bu hasrete yürek dayanmaz bir tanem.


Şimdi daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey seni severken senden uzakta olmak.


Gurbet acı gelir sözlerime, dayanamaz oldum hasretine.


Özledim seni çok özledim bekliyorum gelmeni biricik sevgilim, içimde hasret türküsü ve sen varsın gözbebeklerimde beklenen biriciğim.


Kaybetme korkusu ta içimdeyken, bekle diyorsun döneceğim bir gün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün…


Bir hasret türküsü var dudaklarımda seninle başlayıp seninle biten, bir sen varsın içimde aldığım her nefeste adını haykıran kalbimde.


Hasretinle anılarımı eskittim, artık sensiz olamıyorum sevgilim, ya sensizlik ölümüm olacak ya hasretin benim ecelim olacak.


Yarınlarım seninle dolu her günümde olduğu gibi bugünde adını anarak bitireceğim bugünde hasretinle seni özleyeceğim.


Gurbet eller dinlemez ferman, bendeki bu aşk bitmez inan, hasret rüzgârları esse de inan, bu sevda başkasına haram.


Bayram olur seninle günlerim, hasret çekerim sensiz iken güzelim, gurbet elde sensiz biterim, ayrılık olursa bu aşkın sonu, kural tanımam ezer geçerim.


Gurbet elde seni özlerim, hasretinle kendimden geçerim, bu yalnız gecelerimde seni düşlerim, bu gurbette hasret sözlerimi sana söylerim.


Seni benden gurbet bile ayıramazken ölüm vız gelir sevgilim.


Gurbette hasret kaldım gülen gözlerine hasret kaldım sıcacık nefesine nasıl özledim seni bir bilsen hasretim senin her şeyine bir tanem.


Gurbet elde garip kaldım ağlarım. Ateş aldım yüreğimi dağlarım. Garip kaldım yüreğime dert oldu. Ellerin vatanı bana yurt oldu.


Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü çok özledim.
sevgiliyeguzelsozleri.blogspot.com.tr
Daha Fazlası İçin Tıklayınız

Resimli Sözler