Beraat Kandili Resimli Sözleri Mesajları

Beraat Kandili Resimli Sözleri Mesajları
Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Berat geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.
 Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Berat kandiliniz mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

 Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Berat kandiliniz mübarek olsun.

 Dost istersen Allah yeter.Yaran istersen Kur'an yeter.Mal istersen kanaat yeter.Düsman istersen nefis yeter.Nasihat istersen ölüm yeter.Hayirli Kandiller..
 Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Beraat kandiliniz hayırlı olsun! 
 Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Berat kandiliniz mübarek olsun..
Yarene yar olki sevgilin mevla olsun...Diken degil gül olki asigin bülbül olsun Dostuna dostolki dini derman koysun Ey Güzel insan Berat Kandilin Mübarek Olsun 
Sosyal Medyada Paylaş
Daha Fazlası İçin Tıklayınız

Resimli Sözler

Güzel Sözler