Kayın Valideye Güzel Sözler

Kayın Valideye Kaynanaya Güzel Sözler
Aramızda olsa da mesafeler, asla bitmez tükenmez sevgiler. Asıl önemli olan aradaki mesafeler değil, kalpteki sevgilerdir.

Hayat seni kalbindeki güzellikler gibi yaşatsın, yüzündeki o muhteşem gülmen eksik olmasın, kalbin mutluluk ve huzur dolsun.

Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler kayınvalidem

Evine vardığımız zaman bizlere dört dörtlük hizmet eden, bizlerin mutluluğu için kendi mutluluğundan geçen, her zaman bizi evladı gibi seven kaynanam, anneciğim seni çok seviyoruz.

Yüce Mevla sana sağlık sıhhat ve hayırlı bir ömür versin. Böyle hayırlı bir evlat yetiştirdiğin için inşallah Allah’ın rızasını kazanırsın.

Sen her zaman mutlu ol, mutluluk senin hakkın, zor anlarında biz her daim yanındayız senin. Huzurlu, mutlu sağlıklı olsun ömrün
Senin gibi iyi insanlar olduğu sürece bizlerin yüzü her zaman gülecektir. Seni tanıdıktan sonra anladım ki kaynana da anne kadar değerliymiş. İyi ki varsın kayınvalidem.

Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin.

Sizi tanımadan önce bir annem vardı çok sevdiğim şimdi iki annem oldu çok çok sevdiğim.

Çoğu gelin kaynanasıyla anlaşamaz ama ben seni çok seviyorum anneciğim. Sen benim her zaman ikinci annem olacak ve her zaman seni çok seveceğim.

Karım gibi mükemmel bir insan ancak senin gibi harika bir annenin evladı olabilir. Seni çok seviyoruz anneciğim.

Senin gözün arkada kalmasın anneciğim, senin yıllarca özenle büyüttüğün emanetin bundan sonra benim emanetim, ona gözüm gibi bakarım.

Sen torunun bakıcısı, kızının annesi benimde biricik kaynanamsın. Sen evimizdeki huzur ve mutluluksun.

Yaratılanı seveceksen Yaradan’dan ötürü, kaynananı seveceksin sana verdiği karından ötürü.

Varsın herkes çekişsin kaynanası ile varsın herkes düşman olsun oğlu, kızı ile biz seninle her daim mutlu olalım böyle kaynanam.

Eğer sana layık bir damat olabilmişsem ne mutlu bana. Çünkü senin gibi iyi birine ancak iyi bir damat yakışır.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk her zaman göz bebeğin kadar yakın olsun, kalbin her zaman neşe ile dolsun.

Sevgili kayınvalideciğim iyi ki varsın, iyi ki kızınla evlenip iyi ki sizin gibi bir aileye damat olmak nasip oldu. Ben sizlerle çok daha mutluyum.
Eğer bütün kayınvalideler senin gibi mükemmel birisi olsaydı, herkesin iki tanesi annesi olurdu benim gibi. İyi ki varsın anneciğim.

Yaratılanı seveceksen Yaradan’dan ötürü, kaynananı seveceksin sana verdiği oğlundan ötürü.

Kocam gibi mükemmel bir insan ancak senin gibi harika bir annenin evladı olabilir. Seni çok seviyoruz anneciğim.

Bize her zaman mutlu olmanın yollarını öğreten, enerjimiz bittiğinde gücümüze güç katan, en umutsuz anlarda bile bize umut veren iyi yürekli mükemmel kaynanam senin hakkını asla ödeyemeyiz. İyi ki varsın.

Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın her safhasında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli kayınvalidem iyi ki varsın.

Çok acılar çektin, çok badireler atlattın ama yine de bizlerin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yaptın. Eğer şuan mutlu ve huzurlu bir yuva kurmuşsak bu senin sayendedir kaynanam. İnşallah sende istediğin ve dilediğin gibi bir hayatı yaşarsın.

Evlattır bu yanlış yapar diyen, hata yapıldığı zaman yüz çeviren değil affeden, her ne yaptıysak bizlere her defasında kucak açan, o güzel yüreğinde bizlere de yer veren anneciğim seni çok seviyoruz.

İnsan başka bir anneye hiç sevemem diye düşünür evlenmeden önce ama evlendikten sonra yanıldığını düşünür böyle mükemmel, böyle iyi bir kayınvalideyi görünce. Sonra onu da çok sever annesi gibi, o da bir anne olur ona. Derdi olduğu zaman belki annesine anlatamaz ama kaynanası ile paylaşabilir.

Bizim en zor zamanlarımızda gerçek ailemin yüz çevirdiği hiç arayıp sormadığı anlarda bile her zaman bize destek olan, yuvamızın dağılmaması için elinden geleni yapan, en zor anımızda yardımımıza koşan değerli kayın validem değerli kayın babam size çok teşekkür ederim.

Eğer sana layık bir gelin olabilmişsem ne mutlu bana. Çünkü senin gibi iyi birine ancak iyi bir gelin yakışır.
İnşallah hayatın boyunca her zaman mutlu olur ve ailenle birlikte huzur içinde yaşarsın.

Ben annesiz büyüdüm anne sevgisini hiç tadamadım. Yüce Mevla bana anne sevgisini evlendikten sonra nasip etti. İyi ki varsın anneciğim.
Sosyal Medyada Paylaş
Daha Fazlası İçin Tıklayınız

Resimli Sözler

Güzel Sözler